Visser’s Installatiebedrijf uit Rotterdam is sinds 1921 specialist in sanitaire installaties en loodgieterswerk. Je komt ons tegen bij nieuwbouw- en renovatieprojecten in Zuid-Holland. Ook werken we al jarenlang op de raffinaderijen van Shell en andere petrochemische bedrijven in Pernis en Europoort. Meer dan honderd jaar Rotterdams vakmanschap. En nu onderdeel van de Spindler Familie.

Wat wij doen
Onze focus ligt op sanitaire installatietechniek. We houden het hele proces in eigen hand. Van advies en calculatie tot 3D-modellering en uitvoering. Alles zit onder één dak. Daardoor werk je met korte lijnen, duidelijke afspraken en minder kans op misverstanden. We werken in twee werelden: woningbouw en renovatie, en petrochemie en industrie. Allebei vragen ze om vakkennis, precisie en mensen die weten wat ze doen.

Wat kunnen wij voor je betekenen?

Woningbouw en renovatie

Als vaste partner van Dura Vermeer Bouw B.V. en Gebr. Verschoor Bouw- en Aannemingsbedrijf B.V. leveren we ieder jaar honderden woningen op. Het gaat om huurwoningen, koopwoningen en luxe appartementen.

Onze BIM-engineers zitten al vroeg aan tafel bij de architect. Zij modelleren de sanitaire installatie in 3D. Zo voorkom je fouten voordat de bouw begint. De architect kijkt naar de buitenkant. Wij zorgen dat het vanbinnen technisch klopt.

Je herkent ons werk van projecten als de Grote Beer bij Alexandrium, Rijswijk Buiten, Park Beresteyn in Voorschoten en het Hefkwartier in Rotterdam. 

Petrochemie en industrie

Visser’s werkt al ruim zeventig jaar voor Shell. Vanuit onze eigen dependances in Pernis en Europoort voeren onze monteurs dagelijks onderhoud en installatiewerk uit op raffinaderijen en industriële locaties.

Op een terrein van 24 km² kennen we de installaties, de routes en de veiligheidsregels.

Naast Shell werken we onder andere voor Momentive, SIF en Shin-Etsu. In deze omgeving moet alles veilig en betrouwbaar zijn. Kritische voorzieningen moeten altijd werken. Wij zorgen daarvoor.

Stel ons je vraag

install-q
Techniek-Nederland
Kiwa-BRL-6000